Rozpoczynamy przygotowania do nadchodzącego sezonu

  • 19 lipca 2021
  • Eurobud JKS Jarosław
  • Aktualności
  • 0
  • 650 Obejrzeń

W jarosławskiej drużynie znalazło się dziewięć nowych szczypiornistek. Część z nich jest już doskonale znana kibicom PGNiG Superligi Kobiet. Lesia Smolinh i Natalia Volovnyk jeszcze do niedawna reprezentowały barwy Młynów Stoisław Koszalin, Joanna Gadzina i Magda Balsam występowały w drużynie MKS-u Perły Lublin, a Aleksandra Dorsz w sezonie 19/20 była obrotową MKS-u Piotrcovii Piotrków Trybunalski.

Nieznane dotąd na superligowych parkietach twarze to mistrzynie Serbii z Zork Jagodina –  Olivera Vukcevic (Czarnogóra) i Jelena Djurasinovic (Serbia), mistrzyni ligi Chorwackiej (HC Podpravka Vegeta) Ivona Mrden (Chorwacja), białorusinka Polina Kukharchyk. Wszystkie szczypiornistki występują w reprezentacjach narodowych.

Karierę w jarosławskim zespole kontynuują: Sylwia Matuszczyk, Sandra Guziewicz, Katarzyna Kozimur, Kinga Strózik, Aleksandra Zimny i Valentina Nestsiaruk.

Tak samo, jak w poprzednim sezonie, trenerem czarno-niebieskich będzie Reidar Moistad,
a asystentką Monika Cholewa.

Sezon przygotowawczy, oprócz treningów na hali sportowej, siłowni i stadionie uzupełniony będzie o mecze sparingowe i obóz sportowy. O wszystkim będziemy informować za pośrednictwem mediów społecznościowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *