Czas na rewanż. Eurobud JKS zagra z Piotrcovią

  • 9 listopada 2021
  • Eurobud JKS Jarosław
  • Aktualności
  • 0
  • 477 Obejrzeń

11 listopada Eurobud JKS Jarosław, w ramach 10. serii PGNiG Superligi Kobiet, podejmie we własnej hali MKS Piotrcovię Piotrków Trybunalski. Transmisja meczu w TVP Sport od 17.40.

Początek rundy rewanżowej nie ułożył się dla czarno-niebieskich korzystnie. Dwa mecze z najsilniejszymi w tym sezonie ekipami z Lubina i Lublina przerwały serię czterech zwycięstw. Jarosławianki zajmują obecnie 5. miejsce w ligowej tabeli (12 punktów).

Wszystko wskazuje na to, iż swojej drużynie, po dłuższej nieobecności spowodowanej kontuzją, pomoże Sylwia Matuszczyk.

– Mecz z Piotrowem na pewno będzie bardzo ciężki. Wydaje mi się, że możemy spodziewać się kolejnego dreszczowca w naszym wykonaniu. Pierwszy wyjazdowy nieznacznie przegrałyśmy, dlatego jesteśmy głodne tej wygranej. Gramy przed naszą wspaniałą publicznością, co jest dla nas ogromną motywacją. Mam nadzieję, iż po tych dwóch porażkach będziemy na tyle silne, aby się podnieść i wygrać to spotkanie. Jeśli chodzi o moją osobę, robię wszystko, aby zagrać w tym meczu. Czeka mnie jeszcze RTG złamanej kości. Jeśli lekarz wyda pozytywną opinię i pozwoli mi wrócić do pełnych obciążeń, postaram się pomóc drużynie.

Piotrkowianki zapisały na swoim koncie 13 punktów, co daje im na ten moment czwarte miejsce. Z pewnością zechcą powtórzyć wynik z 3. serii, kiedy to wygrały z JKS-em na własnym parkiecie 23:21.

10. seria PGNiG Superligi Kobiet

Eurobud JKS Jarosław – MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski

11.11.2021 (czwartek), godz. 17:45

Transmisja: TVP Sport (od 17:40)

 

Bilety:

– od 16:45 w kasie hali

– w serwisie www.abilet.pl