Slide 1
EUROBUD
JKS Jarosław

Witamy na stronie klubowej
drużyny piłki ręcznej kobiet

Slide 1
slider sponsorzy druzyna
previous arrow
next arrow

Ruszamy z pierwszym zamówieniem na repliki koszulek meczowych 2022/2023. Prosimy o dokładne zapoznanie się z poniższymi informacjami i postępowaniem według instrukcji.

Czytaj więcej

Tylko do końca września możesz wykupić dostęp do meczów PGNiG Superligi Kobiet za jedyne 9 złotych przez pierwszy miesiąc.

Czytaj więcej

Skrót meczu 3. serii pomiędzy MKS PR Gniezno a Eurobud JKS Jarosław z dnia 23.09.2022 r.

Czytaj więcej

Eurobud JKS Jarosław odniósł pewne zwycięstwo na terenie beniaminka i pokonał MKS PR Urbis Gniezno 24:31. Najlepszą zawodniczką spotkania została Valentina Nestsiaruk. Warto jednak zaznaczyć, że ogromną rolę odegrała w tym meczu zespołowość.

Czytaj więcej

W 3. serii PGNiG Superligi Kobiet Eurobud JKS Jarosław zagra z beniaminkiem – MKS-em PR Urbis Gniezno. Drogi tych drużyn nigdy wcześniej nie przecięły się na boiskowym szlaku, w związku z tym będzie to historyczne spotkanie. Dodatkową motywacją dla obydwu ekip są oczywiście punkty i pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie.

Czytaj więcej

Skrót meczu 2. serii pomiędzy Eurobud JKS Jarosław a MKS Zagłębie Lubin z dnia 15.09.2022 r.

Czytaj więcej

W meczu 2. serii wyraźnie lepsze okazały się przyjezdne. Ekipa MKS-u Zagłębia Lubin zgarnęła pełną pulę i pewnie pokonała Eurobud JKS Jarosław 17:26.

Czytaj więcej

Początek nowego sezonu PGNiG Superligi Kobiet jest dla czarno-niebieskich wyjątkowo wymagający. W meczu 2. serii gościć w hali MOSiR będą Mistrzynie Polski – MKS Zagłębie Lubin.

Czytaj więcej

Sponsorzy:

Partnerzy:

Partnerzy medialni: