Slide 1
EUROBUD
JKS Jarosław

Witamy na stronie klubowej
drużyny piłki ręcznej kobiet

Slide 1
slider sponsorzy druzyna
previous arrow
next arrow

Zimowe krajobrazy Podkarpacia robią wrażenie, dlatego warto przejechać się Bieszczadzką Kolejką Leśną. To świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu i odpoczynek w pięknych okolicznościach przyrody.

Czytaj więcej

Sytuacja jest na tyle poważna, że po naszej prośbie, organizator rozgrywek – PGNiG Superliga Kobiet zdecydował się odwołać mecz.

Czytaj więcej

Skrót meczu 13. serii pomiędzy KPR Gminy Kobierzyce a Eurobud JKS Jarosław z dnia 15.01.2022 r.

Czytaj więcej

W bezpośrednim starciu o trzecią pozycję w tabeli lepsze okazały się zawodniczki KPR-u Gminy Kobierzyce. Liderką zespołu gospodyń była zdobywczyni dziesięciu bramek Zorica Despodovska.

Czytaj więcej

Już od najbliższej serii, kibice śledzący mecze PGNiG Superligi Kobiet mogą sami wybrać najlepszą zawodniczkę każdego spotkania, która zostanie nagrodzona bezpośrednio po zakończeniu meczu. Wyboru można dokonywać za pośrednictwem oficjalnej aplikacji mobilnej Superligi.

Czytaj więcej

13. seria PGNiG Superligi Kobiet zapowiada się dla czarno-niebieskich kibiców niezwykle ciekawie. Eurobud JKS Jarosław zagra w Kobierzycach z miejscowym KPR-em czyli z drużyną, która zgromadziła jak do tej pory taką samą liczbę punktów (21). Zwycięzca tego bezpośredniego starcia umocni się na trzecim miejscu w tabeli.

Czytaj więcej

W meczu 1/16 Pucharu Polski zawodniczki Eurobudu JKS-u Jarosław pewnie pokonały pierwszoligową KS Kościerzynę 22:39 (13:20).

Czytaj więcej

Skrót meczu 12. serii pomiędzy Eurobud JKS Jarosław a EKS Start Elbląg z dnia 08.01.2022 r.

Czytaj więcej

Sponsorzy:

Partnerzy:

Partnerzy medialni: